פרויקטים חדשים ברמת אביב

העיר תל אביב שנמצאת בתנועה מתמדת בכל שעות היממה, מייצרת גם תנועה שכזו גם בלא מעט פרויקטים חדשים של נדלן ברחבי העיר. נוכל לראות זאת החל מהפינוי ובינוי הרחב שמתקיים כרגע בעיר, עבודות התשתית בדרום ובמרכז העיר ובלא מעט פרויקטים, הנמצאים כמעט בכל נקודה בעיר. אך העיר תל אביב מתחלקת ללא מעט שכונות ואזורים, אלו מחולקים מהדרום העיר וליפו ועד למרכז העיר ולצפון הישן ולצפון החדש של העיר. לכן בשביל שתוכלו למצוא פרויקטים ברמת אביב חדשים ופחות חדשים ובעוד אזורים מסביב לאזור זה, אנו ננסה לרכז לכם אותם פרויקטים.

דירות מהניילונים

חייבים לציין שאזור רמת אביב הוא יד שונה משאר האזורים שבעיר תל אביב, שלא לדבר על אזור המרכז. כאן תוכלו לחוות מרווחים בין הבתים, אזורים ירוקים אשר יכולים להנעים ולאוורר לכם את היום וכמובן תשתיות מעולות. כרגע ישנם 2 פרויקטים שנמצאים בשלבי סיום כשהראשון מביניהם הוא H Green Park שאמור  להיבנות עד כ6 קומות  ו6 דירות פנטהאוז מפנקות ועוד 24 דירות. כרגע הוא נמצא בשלבי סיום של פרויקט התמ"א 38 שעבר, ופרויקט זה נעשה על ידי קבוצת חג'ג' וממוקם ברחוב ברלינר 10. הפרויקט השני ממוקם ברחוב טאגור רבינדרנארט 2 והוא נבנה על ידי  קבוצת אשדר טאגור מקבוצת אשדר. הפרויקט אמור להשתרע על כ3 בניינים, וכשכל אחד מהם נע בין 9 קומות ל ל18 ואמור לכלול 144 דירות בסה כ. חלק מהדירות עם מרפסת, גן ומיני פנטהאוזים. המחירים של הפרויקט מתחילים בדירת 3 חדרים ב 3.7 מיליון.

דירות חדשות אבל לא מהניילון

אזור רמת אביב נחשב לאזור מבוקש לא רק כי הוא מאוורר ובעל תשתיות מעולות וקרבה לפארקים, אלא גם כי רמת הדירות לא פעם עולה על לא מעט דירות יוקרה באזור מרכז העיר. לכן גם אתם מוכנים להתפשר בפרויקטים שהסתיימו לא מזמן או בדירות שעברו שיפוץ ואיש עוד לא דרך בהן, ננסה לעשות לכם סדר. באזור הירוק של רמת אביב, דירת פנטהאוז עם 201 מטרים רבועים, נמכרת ב7.9 מיליון שקלים. הדירה כמובן כוללת חניה, מעלית, מחסן,ממד ומרפסת שמש מטריפה. ישנם לא מעט דירות מהסוג הזה באזור רמת אביב, כאשר ממוצע הדירות באזור עומד כיום על כ 42 אלף שקלים למטר מרובע והמחיר הממוצע לדירה הוא 4.2.