עדשות מגע צבעוניות טבעיות

מי מאיתנו המרכיב משקפיים לא עברה בו המחשבה אולי לשנות את צבע העין, לא רק לשנות אלא גם באותה הנשימה להוריד את משקפי הראיה ולעשות את זה בסטייל. ובכן לאלו מכם שעדיין לא יודעים, האופציה שבה תוכלו להפוך את העין שלכם לחלק מהסטייל שלכם וגם להיפטר מהמשקפיים היא הרבה יותר מריאלית היום, תוכלו למצוא היום לא מעט עדשות מגע יומיות צבעוניות טבעיות ובמגוון צבעים וצורות. אך כן חשוב לדעת מאיזו חברה אתם קונים עדשה מסוג זה, מכיוון שאזור העין הינו מקום רגיש וחשוב שתוכלו למצוא חברה בעלת רקורד בעדשות מגע. ובשביל שתעשו את הבחירה הנכונה, הבאנו לכם כמה חברות מומלצות בתחום עדשות המגע הצבעוניות.

Freshlook-Colorblends

אחת החברות המובילות היום בעדשות מגע צבעוניות, מביאה את אחת מעדשות המגע החודשיות עם מגוון של עד 12 צבעים שונים! עדשה זו נתמכת בטכנולוגית 3 הצבעים אשר מגבירה את צבע העדשה ומביאה אותו ליכולת ריאליסטית ברמה גבוה במיוחד. מחיר עדשות מגע אלו יכול להתחיל בין 13 ל15 לישט. 

Air Optix

עדשות מגע נושמות ביותר מבין רוב הדגמים הקיימים היום, עדשות מגע אלו המגיעות במגוון של 9 צבעים עשויות מסיליקון הידרוג'ל, יחד עם מרכיב לחות מגביר את יכולת האוורר של העדשה. יכולות אלו מעניקות לעדשה יכולת חימצון בטכנולוגיה הגבוה ביותר הקיימת כיום בשוק עדשות המגע הצבעוניות. תקופת הזמן של עדשות אלו בדיוק כמו הקולורבלנדס הוא חודש אחד והמחיר שלהן נע בין 16 ל 19 לישט.

Freshlook-One day

עדשות היומיות מבית פרש קולור, אשר נוחות לשימוש יומיומי ואנם דורשים תחזוקה. יחד עם זאת העדשות מגיעות עם מספר מועט של צבעים, עד 4.  מחיר העדשות נע בין 9 ל11 לישט.

Gelflex-Colors

עדשות מגע חודשיות שגם כן מתאימות לאנשי בעלי מספר מ1- ועד 6-, העדשות מגיעות ב7 צבעים שונים. מרבית העדשה עשויה ממים, דבר שמגביר את הרגשת האוורר בעין ועוזר לזרימה שלו.עדשות אלו יכולות להתאים גם למי שזקוק לתיקון ראיה, והמחיר שלהן נע בין 70 שקלים ל80 שקלים.

Lenses-white zombie

האם מלבד להחליף את עדשות המגע המשעממות והרגילות או את המסגרת של המשקפיים, חשבתם פעם על להחליף צבע העיניים שלכם לכזה שמזכיר עין של זומבים? ובכן היום תוכלו לעשות את זה בלי הרבה בעיות, כאשר חברת לאנסאס מציעה לכם עדשות מגע צבעוניות טבעיות וחודשיות שיהפכו את האישון שלכם למורחב יותר ואת העין שלכם ללבנה כמעט לגמרי! מחזה בהחלט מלהיב. עבור העדשות האלו תצטרכו להפרד בין 22 לישט לעד 25 לישט. לקריאה נוספת – https://www.smartbuyglasses.co.uk/