מסעדת גריל עוף מומלצת

אחד הטעמים המוכרים והנפוצים בעולם המערבי ובעולם בכלל, הוא ככל הנראה מנת העוף. המנה שמגיעה במגוון צורות, תבניות, תבלינים שונים ודרכי עשייה היא גם אחת מהמנות הפופולריות גם בישראל, ניתן להשיג אותה  החל ממנת שניצל, חזה עוף ואפילו עוף בגריל! המנה האחרונה היא אחת מיני המנות שעושות קאמבק בשנים האחרונות, כאשר בשנות התשעים מנה של עוף בגריל הייתה אחת מהמנות הנפוצות ומתישהו עם ריבוי המסעדות והרשתות קרנה ירד והמנה נעלמה קליל. כיום חזרו אל חיינו לא מעט מסעדות המגישות עוף בגריל ועוד מנות נלוות, אך מלבדן ישנן לא מעט מסעדות מעולות המציעות עוף בגריל אבל לא רק.

עופות שמעון

התאבון של רובנו "מדבר" הרבה לפני שהפה נפתח הוא עושה זאת דרך העיניים, בין אם בצבעי הפלייסמנטים של המגשים ועד לצורת הגופן בשם המסעדה ולנראות אפילו של השיש והשולחנות ישיבה. בעופות של שמעון אין הרבה רושם או הנחה מסוימת למה אנו הולכים לקבל, ולמרות זאת המנות שיוצאות אל השולחן הופכות בין רגע למנה מלאת טעמים ורגש, כשהיא צלולה בטעמי השום וכל ביס כמעט מחליק ישר אל תוך הפה. המנות ב"עופות של שמעון" מגיעות עם צ'יפס בצד, אפשר להזמין גם מנת עוף של רגל, חזה עוף או עוף שלם ואת כל אלו ניתן למצוא ברחוב צ'רניחובסקי 6 בעיר תל אביב.

קוקו רוטיסרי

חובבי העופות ככל הנראה כבר עשו עלייה לרגל, אך לאלו שעדיין לא לבטח יוכלו להתרשם ממקום שכל כולו מוקדם למנות עוף טעימות ומעולות. את "קוקו רוטיסרי" אפשר למצוא ברחוב "תובל" 19 שברמת גן בשעות פעילות המזכירות יותר מסעדות פועלים וותיקות, החל מהשעה עשר בבוקר ועד לשעה ארבע אחר הצהריים ניתן להנות מהמנות בקוקו. מבין המנות שניתן למצוא יהיו אלו מנות ברווז צלויות בסגנון רוטיסרי, המגיעות עם שלל תוספות שונות וטעימות. לצד מנות אלו אפשר לקבל סוגים שונים של עוף בגריל החל מפרגיות מפורקות, חצאי עוף ורבעים(יש גם שניצל, לא לדאוג) כאשר כל אחת מהמנות יכולה להגיע עם תוספות כמו אורז מג'דרה, עם סלטים שונים וטעימים וכמובן תפוחי אדמה צלויים.