מי שממלא טוטו גם אוהב לוטו או שאלו קהלים שונים?

ישנם כיום לא מעט משחקי מזל אשר יוכלו להעניק לרבים מאיתנו פרסים שונים, בין אם מדובר בהגרלות הלוטו השונות, משחקי הגירוד למיניהם וכמובן הגרת הלוטו שנערכת סביב משחקי כדורגל מרחבי העולם.
בין המשחקים האלו ישנם לא מעט סוגים של קהלים, חלקם מבוגרים יותר חלק צעירים יותר אך רובם נהנים מהפירות שאלילי הסטטיסטיקה והמזל מעניקים להם בכל השתתפות. אך למרות הזכיות שקוצרים השחקנים בכל המשחקים השונים, נשאלת השאלה האם הקהל שנהנה ממשחק הטוטו וגם מהכדורגל בו מצליח להנות מהגרלות הלוטו השבועיות או שאלו קהלים שונים לחלוטין? https://www.playsmart.co.il/%D7%98%D7%95%D7%98%D7%95/%D7%AA%D7%95%D7%A6%D7%90%D7%95%D7%AA-%D7%98%D7%95%D7%98%D7%95/

זה לא רק עניין של זכייה אלא בעיקר הכדור

מיליונים ברחבי העולם נהנים מהמשחק הקסום בו נלחמים עשרים ושניים שחקנים בכדי להבקיע שערים ולנצח בקמפיינים שונים, אך האוהדים הישראלים נהנים גם מניחוש התוצאות ובניחוש משחקי הטוטו גם מצליחים להרוויח לעיתים עשרות מיליוני שקלים. משחק הטוטו מתבסס בעיקר על 16 משחקי כדורגל המשוחקים באותו המחזור, כשבין המשחקים מוגרלים גם משחקים מליגות שונות ולאו דווקא ישראליות או ליגות בכירות. ההזדמנות לנחש את תוצאות הטוטו נעוצות בעיקר באהבה האדירה למשחק הכדורגל, בו לא פעם נוכל למצוא הפתעות בלא מעט תוצאות בין אם במשחקי המונדיאל שם, מוכיחות כי לא פעם נבחרות קטנות כי הן יעילות ולהפך. אך הגרלות הלוטו שנעשות במרבית הפעמים פעם בשבוע, מצליחות להפוך גם כן לריגוש קטן ומצליחות לסחוף איתן חלק לא קטן מקהל שחקני הטוטו.

אז מדובר באותם הקהלים?

אפשר לומר כי שני הקהלים אפילו די דומים, שכן כל אחד מהם ממתין להגרלה או ל"משחק" שבועי בו יוכלו להפוך לעשירים דרך התרוממות הרוח דרך ניצחון קבוצתם ועד להתרוממות חומרית בו יוכלו להפוך מ"אנדרדוג" למיליונר חדש. עם זאת חשוב לזכור כי עם האהבה לכדורגל מתווספת אהבה למספרים ולסטטיסטיקה, לכן תחושת הזדהות עם מילוי טופסי לוטו עם שיטה או מספר מספרים קבועים יכול בהחלט להיות נחלתם של חובבי הטוטו. כך או כך חשוב לזכור כי במשחקי מזל משחקים בצורה מהנאה ועושים זאת בצורה שקולה.