השוואות מחיר קלנועיות מתקפלות

בעבור אנשים בעלי מגבלות פיזיות שונות ובני הגיל השלישי, ישנם כיום מרוון רחב של פתרונות אשר יוכלו לא רק לאפשר יכולת ניוד גבוהה ואיכותית אלא תוך כדי התאמה אל הצרכים של הסובלים ממגבלות הליכה שונות. אחד מהפתרונות השכיחים והפופולריים ביותר אלו כמובן הקלנועיות המאפשרות תנועה רחבה גם באזור הביתי, גם באזורים אורבניים וגם באזורי הטבע השונים. אך חשוב לבצע התאמה של מכשירים אלו לא רק למגבלותיו של בעלי הקלנועית, אלא ביכולת הפיננסית שכן מכשירים שכאלו אינם זולים כלל. לכן מומלץ לבצע השוואות מחיר של קלנועיות מתקפלות, אשר יוכלו להעניק לנו "תמונת מצב" באשר למחיר של קלנועית חדשה וגם של יד שנייה.

קלנועית מתקפלת חדשה

בישראל קיימות מגוון של קלנועיות מתפקלות, כאשר חלקן הגדול יאפשרו יכולות נשיאה, קיפול ופתיחה קלות במיוחד. לכן בין הדגמים הפופולריים נוכל למצוא קלנועית קלה מתקפלת מדגם צרעה, המגיעה בצבעי כסף, אדום או כחול יחד עם שלדה חזקה ואיכותית במיוחד. דגם זה המוצע כיום בעלויות שבין תשעת אלפים שקלים ועד לעשרת אלפים ומאתיים שקלים, מציעה גם סוללת ליתיום אשר תעניק אישור טיסה לקלנועית יחד עם אפשרות נסיעה על פני מגוון של רחב של שטחים, החל מדרכי אפשר, אבן משולבות ועד אל נסיעה על הדשא. קלנועית נוספת ולא פחות פופולרית בישראל כיום, היא קלנועית "סולקס" המגיעה עם גלגלי הגה ארגונמי ומתקפלת בקלות רבה. הקלנועית מציעה ארבעה גלגלים יציבים במיוחד, עם אפשרות קיפול דרך לחיצת כפתור ויכולת נשיאה של עד מאה ושלושים ושישה קילוגרמים.

קלנועית מתקפלת יד שנייה

כמו שציינו מעל מחירן של קלנועיות מתקפלות עלול להיות לא פעם די גבוה, לכן כיום ניתן לרכוש קלנועיות אלו גם דרך יד שנייה. כאשר אחת הקלנועיות הפופולריות בישראל עונה לשם C.T.M HS118 ומגיעה בעלות שבין ארבעת אלפים חמש מאות ועד לחמש אלפים שש מאות שקלים, מציעה מושב טלסקופי מרופד ומתקפל גם כן, יחד עם טווח מהירות של 8 קמ"ש ומעמסה מירבית של עד מאה שלושים ושישה קילוגרמים. קלנועית נוספת הנעה בעלות שבין שבעת אלפים עד שמונת אלפים שקלים, היא מדגם lx6 ועימה נוכל להנות משילדה קשיחה ומצברים חזקים במיוחד.