איך לתכנן חדר ארונות בצורה מיטבית

ישנם לא מעט דברים בחיים הדורשים תכנון מקדים, לעיתים זה יכול להיות מסלול הלימודים אליו נרצה להירשם ולעיתים זה עלול להיות מסע השופינג שנבקש לעשות. אבל כאשר מדובר בתכנון חדר ארונות בצורה מעולה ומיטבית, חשוב לבצע תכנון מדויק וקפדני אשר יוכל להיות לא רק נכון ומדויק לחודשי החורף או הקיץ. אלא תכנון קפדני ועיצובי אשר יוכל לאפשר גם שימוש נכון ולאורך זמן, לצד שילוב של אביזרים שימושיים ובחירה של דלתות ארון נכונות. אלמנטים אלו ועוד אלמנטים אחרים דורשים לא מעט מחשבה, תכנון והכרה לא רק של גודל הארון. בדקנו באתר https://www.riviera.co.il/ :

עיצוב אישי והתאמה אישית

תכנון של חדר ארונות עלול להישמע מבהיל מבחינת גודל ההוצאות הכספיות, לעיתים צורך בדיוק בבחירת הארונות והגודל שלהן יכול להישמע כמו צלצול של מטבעות אבל הוא לא. ניתן כיום למצוא מגוון נגרים ואנשי מקצוע(ואף ארונות מוכנים מראש) במחירים שפויים לחלוטין, אך לשם כך מומלץ להכיר את הפרמטרים שיגרמו לארונות להתהוות. לכן חשוב להכיר את מידות הארונות, לצד עומק הארון שכן מדובר בתכנון של חדר שלם ועומקים סטנדרטיים לאו דווקא יוכלו להתאים במקרים אלו. כמו כן חשוב גם להכיר את גובה הארון ואז סוג האחסון שנרצה בו, כמו שבלא מעט מהארונות אזור לנעליים יימצא בעיקר באזור התחתון. אבל בחדר ארונות שימוש שכזה יכול להתפרס וידרוש סידור ושימוש נכון, גם בעומק וגם בגובה הארונות בהם יימצאו הנעליים אבל לא רק.

סידור חדר הארונות

כמו כן בסידור חדר האחרונות חשוב שלא להיגרר אל "תחושת המחסן", אשר מובילה רבים מבעלי חדרי הארונות להפוך את חדר הארונות לאזור אחסון כללי של בגדים ופרטי לבוש שונים. לכן סידור אשר יכלול אזור ייעודי החל מתחפושות עבור ילדים, מזוודות ועד למסמכים שאינם בשימוש באופן תדיר יוכל למנוע מצב שכזה ולאפשר שימוש אפקטיבי והגיוני. כמו כן אל סידור זה חשוב גם להכיר את סוג האבזור הדרוש בחדר זה, האם ניתן למקם אזור ישיבה לחליצה של נעליים או שמא שילוב של מספר מראות יוכל להתאים לכל העושים שימוש בחדר.